Idėja

iKlasė – tai daugiau nei technologijos! Tai – laisvė, kūryba, kitokios galimybės, išradingumas, nauji atradimai, kitoks požiūris į mokymą bei mokymąsi ir daugybė smagių akimirkų:

Idėja, kad mobilios technologijos gali tapti puikia mokymosi priemone, gimė, kai į rankas paėmiau pirmąjį išmanųjį telefoną. Kuomet mokiniai namų darbų užduotis pradėjo fotografuotis, o pamokas įrašinėti telefonu, supratau, kad artėja dideli pokyčiai. Mobilieji įrenginiai mokiniams ir mokytojams suteikia neribotas galimybes: mokytis įvairių dalykų, skaityti el. knygas,  žymėtis idėjas bei pastabas, rinkti tekstą, dalintis infromacija, fotografuoti, piešti, kurti ir … tobulėti!

Šiuo metu daugelyje Europos mokyklų sėkmingai diegiamos mobilios mokymosi priemonės. Dėl paprastumo, suderinamumo ir didžiausio edukacijai skirtų programėlių pasirinkimo itin populiarūs yra „Apple“ gamintojo produktai. Prieš keletą metų su mokiniais pradėjome naudotis pirmaisiais mobiliais įrenginiais delninukais „iPod Touch“, o vėliau išbandėme ir planšetinius „Apple“ kompiuterius „iPad“. Mobiliais įrenginiais mokiniai sėkmingai naudojasi ne tik užsienio kalbos, bet ir lietuvių, matematikos, dailės, muzikos bei gamtos mokslų pamokose. Be to, mobilieji įrenginiai suteikia galimybę mokiniams mokytis visur: namie, mokykloje, parke ar bet kurioje pasaulio vietoje.

Šiame tinklaraštyje dalinamės savo atradimais bei įspūdžiais, naudojantis išmaniosiomis technologijomis mokykloje, naujomis programėlėmis, mokinių atliktomis kūrybinėmis užduotimis bei sukaupta patirtimi tapus “Apple” profesinio tobulinimo konsultante.

Jeigu susidomėjote „Apple“ technologijomis, rašykite mums el. paštu ir užsisakykite pristatymą savo mokykloje.

El. paštas: stasele.riskiene@icloud.com

Staselė Riškienė, Kuršėnų Pavenčių mokykla, „Apple“ profesinio tobulinimo konsultantė

Mūsų draugai:

 

Leave a Reply