„Apple“ naujienos: tai, kas geriausia – nemokama!

2013-10-27

Šį rudenį kompanijos Apple įrenginių naudotojus nudžiugino du atnaujinimai: iOS 7 mobiliems įrenginiams ir OS X Mavericks kompiuteriams Mac, tačiau pati geriausia naujiena mokykloms yra ta, kad dabar visos svarbiausios programėlės – iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers ir Keynote – NEMOKAMOS visiems naujiems kompanijos Apple įrenginiams!

Antra gera naujiena – tai funkcija AirDrop, apie kurią jau rašėme. Nors ir anksčiau buvo gana nemažai programėlių, kurios leisdavo greitai dalintis mokomąja medžiaga su tame pačiame tinkle esančiais įrenginiais, tačiau ne viena jų neveikė taip gerai, kaip AirDrop! Ir ši galimybė, be abejo, irgi nemokama!

Be to, ne viena kita mobilius įrenginius gaminanti kompanija neskiria tiek dėmesio švietimui, kaip Apple! iTunes U mokomosios medžiagos saugykloje gausybė nemokamų kursų, garso bei vaizdo įrašų, leidinių ir kt. Dar daugiau, visuose Apple įrenginiuose nemokamos galimybės pritaikyti įrenginius mokiniams su negalia. Daugiau apie tai skaitykite čia.

Jeigu mokytojai nori kurti savo mokomąją medžiagą, jiems skirtas nemokamas įrankis iBooks Author. Su juo sukurti savo interaktyvų el. vadovėlį, jį atnaujinti ir juo pasidalinti paprasčiau nei bet kada!

Taigi nelieka jokių abejonių: šiuo metu nėra nieko geresnio mokykloms nei kompanijos Apple įrenginiai, o mūsų mokiniai ir mokytojai tikrai nusipelnė geriausio!