„ClassDojo“ – mokinių elgesio, veiklos ir pasiekimų fiksavimui bei stebėjimui

2013-05-12

„ClassDojo“ – tai puikus įrankis mokinių elgesio, veiklos ir pasiekimų fiksavimui bei stebėjimui. Šiuo įrankiu galima naudotis su iOS, Android mobiliaisiais įrenginiais ar per bet kurią interneto naršyklęMokytojai, mokiniai ir tėveliai turi atskiras paskyras su jiems skirtais įrankiais.

Pirmiausia mokytojas prisiregistravęs svetainėje www.classdojo.com sukuria virtualią klasę ir joje nukopijavęs įklijuoja mokinių sąrašą. Automatiškai kiekvienam mokiniui sukuriama paskyra su vardu, pavarde ir „avataru“ (paveikslėliu, kurį galima pasikeisti). Kiekvieno mokinio elgesį, pasiekimus ir pažangą mokytojas fiksuoja parinkdamas atitinkamą teigiamą ar neigiamą įvertinimą, pvz.: „dirba puikiai“, „bendradarbiauja“, „vėluoja“ ir pan. Įvertinimus galima susikurti ir pačiam ar išversti esamus į lietuvių kalbą.

Tėveliams ir mokiniams prisijungimo kodai sukuriami spustelėjus nuorodą „Reports“. Automatiškai sukuriamos informacinės kortelės, kurios atspausdintos išdalinamos mokiniams arba išsiunčiamos el. paštu. Prisijungę prie savo paskyros, mokiniai ir tėveliai gali matyti ne tik bendrą įvertinimą procentais ar diagrama, bet ir visus įvertinimus už atskiras veiklas ar elgesį.

Programėlę „ClassDojo“ planšetei iPad galima parsisiųsti iš čia.