Drąsūs pokyčiai ateina tik su drąsiais žmonėmis

2018-08-29

Šią savaitę teko lankytis naujoje Karalienės Mortos mokykloje. Ši mokykla ypatinga ne tik savo filosofija, kitokiu požiūriu į ugdymą ar atmosfera, bet ir technologijomis – visi mokinukai šioje mokykloje mokysis naudodamiesi planšetėmis iPad.

Visiškai nekeista, kad būtent ši mokykla tapo pirmoji, ryžtingai nusprendusi visus savo mokinius nuo pat pirmųjų dienų mokykloje mokyti naudotis išmaniaisiais įrenginiais. Drąsūs pokyčiai ateina tik su drąsiais žmonėmis. Kūrybingus sprendimus randa tik naujų idėjų nestokojantys žmonės. Tik kritiškai mąstantys supranta, kad mokyti mokinius saugiai ir protingai naudotis išmaniaisias įrenginiais yra taip pat svarbu, kaip mokyti saugiai pereiti gatvę. Be to, tik tvirtą nuomonę turintys sugebės atremti pasipriešinimą: „O kodėl ne taip kaip visi?!“

Drąsūs, kūrybingi, kritiškai mąstantys ir tvirtą nuomonę turintys yra Karalienės Mortos mokyklos mokiniai, mokytojai ir jų vadovė Austėja Landsbergienė. Taip teigiama mokyklos „Facebook“ puslapyje, to siekiama savo veikla ir tuo spinduliuoja mokykla. O mums džiugu, kad turėsime dar vienus bendraminčius ir draugus, kad galėsime mokytis vieni iš kitų ir dalintis patirtimi!

Skaitykite straipsnius apie šią mokyklą Lietuvos spaudoje: