El. leidinys „Mobilieji įrenginiai projektinei veiklai“

2014-12-02

Tarptautinis mokyklų bendradarbiavimas atveria mokiniams ir mokytojams galimybes susipažinti su įvairiomis kultūromis, įgytas žinias pritaikyti praktikoje, lavinti svarbius gebėjimus, dalintis informacija, mokytis vieniems iš kitų ir tobulėti. Tarptautinės programos eTwinning ir Erasmus+  padeda įgyvendinti bendradarbiavimo veiklą, o pagrindinis įrankis – tai informacinės ir komunikacinės technologijos. Bendradarbiauti naudojantis IKT dar niekada nebuvo taip lengva, kadangi dabar mokiniai ir mokytojai gali tai daryti su mobiliaisiais įrenginiais bet kur ir bet kada, o programėlių gausa atveria galimybes pačiai įvairiausiai veiklai.

Siekdamos pasidalinti patirtimi ir žiniomis apie mobiliųjų įrenginių galimybes organizuojant tarptautinę veiklą – ypač dalyvaujant programoje  „eTwinning“-   mokytojos Raminta Birgelienė ir Staselė Riškienė sukūrė el. leidinį Mobilieji įrenginiai projektinei veiklai, kuriame pristato naudingas programėles, sukurtus mokinių darbus, praktinės veiklos pavyzdžius, idėjas ir kt. Kiekvieno skyriaus pabaigoje skaitytojai gali pasitikrinti įgytas žinias. Šis leidinys buvo pristatytas parodoje „Mokykla 2014“, o dabar jį parsisiųsti bei skaityti galite ir jūs.

Tai interaktyvus el. leidinys, todėl visas jo galimybes galima išbandyti tik su planšetėmis „iPad“, kompiuteriais „Mac“ ir kitais operacinės sistemos iOS įrenginiais, kuriuose įdiegta programėlė „iBooks“. Siųskitės knygą iš čia (126 MB).

Keletas puslapių:

Knyga pateikiama ir pdf formatu (43 MB), bet ji skirta tik susipažinti su turiniu ir jokios interaktyvios galimybės joje neveikia (išskyrus nuorodas į internetinį turinį).

Interviu su leidinio autorėmis: