El. Tolerancijos knyga

2014-12-02

Kiekvienais metais Lietuvos mokyklose lapkričio 16 dieną švenčiama Tolerancijos diena. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis buvo KNYGA, todėl bendrojo ugdymo mokyklos ir neformaliojo švietimo įstaigos bovo pakviestos kurti TOLERANCIJOS KNYGĄ.

„Knyga yra nepaprastas daiktas, kurioje galima rasti visko: išminties, įvairiausių istorijų, pasakų ir tikrų dalykų. Knygos mus moko, pataria, priverčia susimąstyti ir, kaip teigė vienas iš Europos intelektualų, „perskaityta gera knyga gali visam laikui pakeisti žmogaus likimą“. Tad minėdami Tarptautinę tolerancijos dieną siūlome sukurti Tolerancijos knygą, kuri gali būti labai įvairi: sudaryta iš mokinių parinktų istorijų apie toleranciją ir netoleranciją, sudaryta iš piešinių, paveikslėlių ar iškarpų. Knyga gali būti kaip plakatas ar plakatų rinkinys. Knyga gali būti butaforinė – tiesiog knygos simbolis.“ (www.komisija.lt)

Kuršėnų Pavenčių mokyklos bendruomenė sukūrė El. Tolerancijos knygą, kurioje kiekviena klasė pristato savo veiklą. El. knygoje pateikiami ne tik veiklos aprašymai, nuotraukos ar vaizdo medžiaga, bet ir klasės bendruomenės narių mintys apie toleranciją.

Keletas puslapių: