Idėja šimtadieniui – kurkite įvairius personažus iš nuotraukų

2014-01-20

Artėjant vienai smagiausių mokyklinių švenčių – Šimtadieniui – klasių vadovai kartu su mokiniais dažnai ieško idėjų, kaip nustebinti savo auklėtinius ar draugus. Kai kuriose mokyklose vis dar gyva tradicija kurti „pusatestačius“ su abiturientų karikatūromis, vizijomis apie jų būsimą profesiją ar linksmais pokštais. Anksčiau karpydavome mokinių nuotraukas ir jų veidus klijuodavome prie nupieštų ar iš žurnalų iškirptų kūnų. Dabar tokiai kūrybai yra daug smagių įrankių, o su iPad jais naudotis ypač paprasta! Taigi siūlome keletą jau išbandytų programėlių, tik norime perspėti, kad prieš naudojantis šiomis programėlėmis su mokiniais, būtina aptarti etikos bei privatumo principus ir gauti mokinių ar savo draugų sutikimą, kad ši veikla netaptų patyčiomis! Be to, kai kurie personažai gali būti netinkami jaunesnio mokyklinio amžiaus mokiniams.

Programėlė MomentCam (nemokama) suteiks jums galimybę veidus iš nuotraukų paversti pieštais personažais. Didžiausias programėlės privalumas – didelis įvairių personažų pasirinkimas bei galimybė keisti šukuoseną ir veido bruožus. (iOS, Android)

Programėlė PhotoFunia (nemokama) leidžia kurti ne tik skirtingus personažus iš nuotraukų, bet ir atvirukus, plakatus, piešinius ir kt. (iOS, Android)

Programėlė FACEInHOLE (0,89 €) turi turbūt daugiausiai šablonų, į kuriuos galima įterpti veidą iš nuotraukos. Ši programėlė turi ir savo svetainę, bet su iPad redaguoti veidukus patogiau. (iOS, Android)

Galite išbandyti ir šias programėles:

Sėkmės!