Parodoje „Mokykla 2017“

2017-11-18

Lapkričio 24-25 dienomis Vilniuje parodų centre „Litexpo“ vyko svarbiausias ir inovatyviausias šių metų švietimo renginys – paroda „Mokykla 2017“. Džiaugiamės galėję prisidėti prie parodos renginių ir įvairių veiklų.

Pirmą parodos dieną vedėme užsiėmimus „Atrask papildytą realybę savo aplinkoje“, kurių metu mokytojus supažindinome su papildytos realybės (angl. Augmented Reality) taikymo ugdymo procese galimybėmis. Daugiau nei 30 pradinių klasių mokytojų ir ikimokyklinio ugdymo specialistų susipažino su specialiomis programėlėmis, pasisėmė įkvėpimo savo veiklai klasėje ir kartu kūrė idėjas, kaip su mokiniais imtis įvairių atradimo veiklų.

Antrą dieną patirtimi dalinosi Tartu privačios mokyklos (Estijoje) komanda. Urmo, Karen, Annika ir Taavi papasakojo, kaip per 10 metų jiems pavyko mokinių skaičių mokykloje padidinti nuo 70 iki 400, kaip technologijos klasėje jiems tapo puikiu pagalbininku ir kaip pokyčius jie pavertė nuolatinio tobulėjimo bei augimo įrankiu.
„Tai niekada nebuvo lengva, tačiau be jokios abejonės – verta!“

 Be to, abi parodos dienas UAB „Lantelis“ stende konsultavome parodos lankytojus apie planšečių „iPad“ klasės valdymą su programėle „Classroom“: mokinių veiklos stebėjimą, mokinių planšečių valdymą, dalinimąsi mokymo medžiaga ir pan. 
Dalinamės smagiomis akimirkomis iš parodos: