„iTunes“ failų perkėlimui iš ir į „iPad“

2013-09-29

Jei norite į savo iPad kelti garso įrašus ar kitus failus arba iš iPad perkelti failus į savo kompiuterį, naudokitės programa iTunes, kurią galima parsisiųsti ir Windows kompiuteriams.

Prijungę savo iPad prie kompiuterio su USB laidu ir atidarę programą iTunes, matysite įvairius skirtukus: bendros informacijos apie iPad (ang., Summary), programėlių (Apps), muzikos, knygų (Books) ir pan. Jeigu jums reikiamo skirtuko nėra, galite jį pasirinkti: iTunes – Preferences – General – Show. Atidarę, pavyzdžiui, skirtuką Music, ir pažymėję varnele Sync Music, galite pasirinkti, kokius garso įrašus ar albumus norite įkelti į savo iPad.

Atsidarę programėlių skirtuką, galite tvarkyti programėles arba keisti jų išdėstymą darbastaliuose.

Jeigu programėlių lange slinktį stumtelėsite žemiau, matysite galimybę dalintis failais (ang., File Sharing). Pasirinkę programėlę iš sąrašo, šalia esančio lango apačioje matysite mygtuką Add (pridėti). Spustelėję jį galėsite pasirinkit failą iš kompiuterio ir įkelti jį į iPad.  Tai labai naudinga, jei failas yra didesnės apimties ir pasiųsti jo paštu neįmanoma arba ilgai užtrunka keliant į DropBox.

Jei norite iš iPad perkelti failus į kompiuterį, pirmiausia pasirinktoje programėlėje failą turite nukopijuoti į iTunes. Šią galimybę įvairiose programėlėse rasite spustelėję dalinimosi mygtuką:

Kai tik failą nukopijuosite į iTunes, jis bus rodomas kompiuterio programoje prie pasirinktos programėlės:

 Sėkmės!