„Kahoot!“ – smagus internetinis įrankis viktorinoms ir ne tik!

2015-02-24

„Kahoot!“ – tai nemokamas internetinis įrankis, skirtas apklausoms, viktorinoms ar diskusijoms organizuoti. Didžiausias šio įrankio privalumas yra tas, kad jis veikia visose interneto naršyklėse su įvairiais mobiliaisiais įrenginiais, kompiuteriais, išmaniaisiais telefonais ir kt. Be to, juo naudotis labai smagu, nes dalyviai skatinami varžytis, po kiekvieno atsakymo pateikiamas asmeninis įvertinimas bei užimama vieta, o ryškios spalvos bei smagi muzika sukuria ypatingą nuotaiką!

Kaip veikia „Kahoot!“?

Mokiniams (dalyviams) tereikia atsidaryti svetainę Kahoot!, įvesti mokytojo nurodytą pin kodą bei savo vardą ir laukti klausimų.

Mokytojas turi prisiregistruoti svetainėje Get Kahoot! ir susikurti veiklą NewK!. Tai gali būti viktorina (Quiz), diskusija arba nuomonės apklausa (Survey). Sukūrus veiklą, galima iš karto kviesti mokinius (dalyvius) jungtis prie jos Play Now. Sekančiame puslapyje gaėsite pasirinkti tam tikrus momentinius nustatymus (pateikti klausimus atsitiktine eilės tvarka, išjungti muziką ar kita) ir pradėti veiklą Launch. Po to bus parodytas prisijungimo pin kodas, kurį mokiniai turės įvesti į savo įrenginį. Kai ekrane pamatysite, kad prisijungė visi jūsų mokiniai, spauskite Start now ir rodykite klausimus vieną po kito. Po kiekvieno klausimo paspaudus Next bus rodomi 5 geriausi rezultatai, o visi likę mokiniai (dalyviai) savo asmeninį rezultatą matys savo įrenginio ekrane.

Kiekvienos veiklos bendrus rezultatus galima parsisiųsti į savo kompiuterį ar planšetę iš karto po veikos ar vėliau. Bet kuria sukurta veikla (apklausa, diskusija ar viktorina) galima pasidalinti su kolegomis paspaudus prie jos mygtuką Share.

Vaizdo pamoka: