Kaip pasidalinti failais tarp skirtingų įrenginių?

2015-04-21

iOS įrenginiai turi puikius failų dalinimosi įrankius AirDrop ar iCloud, tačiau kaip pasidalinti failais tarp skirtingų įrenginių, pvz., iOS ir Android? Be abejo, galima kelti failus į debesis, pvz., Dropbox, Google Drive ir pan., tačiau yra ir dar paprastesnis būdas – net keletas tam skirtų programėlių, kurioms reikia tik bevielio interneto ryšio. Mes rekomenduojame programėlę Send Anywhere (iOS, Android, Windowskompiuteriui).

Pirmiausia atsidarykite programėlę abiejuose (ar net keliuose) įrenginiuose:

Įrenginyje, iš kurio siųsite failą, spauskite Send (siųsti), pažymėkite failą (nuotraukas, ar video; kaip siųsti failus, sukurtus kitose programėlėse žiūrėkite pabaigoje) ir spauskite Create Key (sukurti kodą) arba lėktuvėlį apatiniame dešiniame kampe bei pasirinkite Send Directly (siųsti tiesiogiai).

Kai failas bus paruoštas siuntimui, ekrane matysite šešiaženklį skaičių, kurį turėsite įvesti į kitą įrenginį.

Kad priimtumėte siunčiamą failą kitame įrenginyje spauskite Receive (gauti) ir įveskite šešiaženklį kodą.

Siųsti failus per Send Anywhere galite ir tiesiai iš kitų programėlių. Pavyzdžiui, jei sukūrėte pristatymą su Keynote, spauskite dalintis, pasirinkite Open in Another App (atidaryti kitoje programėlėje) ir Send Anywhere iš sąrašo. Tolesnė eiga tokia pati, kaip ir anksčiau. Sėkmės!