Kaip siųstis programėles?

2015-04-10

Tiems, kurie tik pradeda naudotis iPad, keletas patarimų iš kur ir kaip siųstis programėles:

Visas programėles siunčiamės iš programėlių saugyklos „App Store“.

Pirmiausia atsidariusiame lange pristatomos naujausios programėlės, tačiau galite iš karto naudotis paieška ir įvesti norimos programėlės ar jos kūrėjo pavadinimą.

Be to, programėlės yra suskirstytos ir į kategorijas. Edukacinių programėlių ieškokite kategorijoje „Education“.

Apačioje ekrano matysite ir populiariausių programėlių sąrašus „Top Charts“, kuriuose taip pat galite pasirinkti jus dominančias programėlių kategorijas.

Pasirinkę norimą programėlę galite atsidaryti ją ir sužinoti daugiau informacijos apie ją arba iš karto spausti „Get“ ir „Install“. Be abejo, kad galėtumėte užbaigti instaliavimo procesą, reikės prisijungti su savo paskyra „Apple ID“ (daugiau apie ją skaitykite čia).  Jeigu programėlė mokama, prie jos bus nurodyta kaina, ant kurios ir spausite, jei norėsite programėlę nusipirkti.

Prie kai kurių programėlių būna užrašas „Offers In-App Purchases“, tai reiškia kad parsisiuntus nemokamą programėlę joje bus siūloma pirkti papildomas galimybes, įrankius, turinį ir pan.

Ant programėlės „App Store“ piktogramos užsidegantis raudonas skaičius rodo, kiek programėlių laukia atnaujinimo. Jas atnaujinti galima „App Store“ skyrelyje „Updates”. Rekomenduojame nustatymuose „Settings“ parinkti, kad programėlės būtų atnaujinamos automatiškai (Settings – iTunes and App Store – Automatic Downloads – Updates (įjungta).