Šv. Kalėdų belaukiant! (atnaujinta)

2014-12-07

Belaukiant gražiausių metų švenčių, norisi paįvairinti pamokas Kalėdine tematika, tad siūlome jums keletą programėlių ir idėjų!

Patiems mažiausiems siūlome pasimokyti piešti šventinius simbolius su programėle How to Draw Christmas.

Šventinius atvirukus kurkite su nemokama programėle Christmas Card Maker for iOS 7 ar kita panašia, kurių pasirinkimas tikrai didžiulis.

Kurkite kalėdines dekoracijas – „karpykite“ snaiges su programėle MyFlake. Vėliau pasidalinkite jomis su draugais, įkelkite į atvirukus ir pan.

Suburkite savo klasės ar šeimos chorą ir niūniuokite kalėdines melodijas su smagia bei nuotaiką keliančia programėle Tap and Sing Christmas.

Sužinokite, kaip šv. Kalėdos švenčiamos kitose šalyse bei žemynuose su Xmas World (1,79 €).

Kalėdines animacines istorijas kurkite su PuppetPals HD. Turėdami režisieriaus pasą (Director’s Pass – $4.99)  galėsite pasinaudoti ne tik programėlės veikėjais, bet ir įkelti savo.

Vyresni gali kurti dinamiškus ir dabar labai populiarius žodžių bei vaizdo pristatymus su programėle Video Scribe HD ($5.99). Šioje programėlėje Kalėdų temai net skirtas atskiras paveikslėlių aplankas. Kad galėtumėte rašyti lietuviškai, pasirinkite kitą šriftą.

Su pačiais vyriausiais skaitykite ir nagrinėkite žinomiausią Kalėdinę istoriją „Christmas Carol“. Siųskitės ją nemokamai iš iBooks Store.

El. knygų bibliotekoje Gutenberg.orgrasite dar daugiau nemokamų el. knygų apie šv. Kalėdas: The Night Before Christmas, Dream SnowThe Christmas Magic ir kt.

Be to, sekite mus socialiniame tinkle Facebook, kur dalinsimės kitais atradimais bei idėjomis.