Kortelės „Plickers“ vertinimui ir įsivertinimui

2018-03-28

Anglų k. mokytoja Sniežana Slavinskienė, dirbanti Josvainių gimnazijoje, dalinasi savo patirtimi apie išmaniųjų technologijų taikymą savo pamokose:

Galiu drąsiai teigti, jog mokytojo profesija – pati fantastiškiausia. Tai – be galo kūrybingas, lankstus ir įdomus darbas. Kadangi esu spontaniška, mėgstu inovacijas, jaučiu pašaukimą šiai profesijai, todėl ir dirbu šį darbą.

Esu dinamiškas žmogus, besikeičiantis ir nuolat judantis pirmyn. Manau, kad esu novatoriška! Nebijau eksperimentuoti, išbandyti naujovių mokymo procese. Vieną iš tokių naujovių, kurią dažnai naudoju savo pamokose (tiek su mažesniais, tiek su vyresniais mokiniais) – skaitmeninė išmanioji IKT priemonė „Plickers“. Ši programa yra skirta vertinti ir patiems mokiniams įsivertinti savo gebėjimus įsisavinti mokomąją medžiagą pamokoje. Programa nemokama ir tinka tiek „Android“, tiek „iOS“.  Mokiniai gauna korteles (jas atspausdinau svetainėje „Plickers“) su kodais, kurios aš telefono ar planšetės pagalba nuskenuoju ir akimirksniu gaunu rezultatus ekrane. Iš tiesų efektyvi, inovatyvi ir veiksminga įsivertinimo programa. Rekomenduoju!

Nuoširdžiai dėkojame!