Naudingi įrankiai pamokai: klasės ekranas

2018-08-16

Klasės ekranas (https://classroomscreen.com) – tai svarbiausios skaitmeninės klasės valdymo priemonės viename internetiniame puslapyje: laikrodis, laikmatis, šviesoforas, darbo simboliai, teksto, piešimo bei QR kodo langeliai, mokinio vardo parinkimas ir garso lygio matuoklis. Be to, galima pasirinkti norimą ekrano kalbą ir fono paveikslėlį.

Šį puslapį galima demonstruoti per projektorių, televizoriaus ekrane ar interaktyvioje lentoje. Galima naudotis kompiuteriu, planšete ar net išmaniuoju telefonu. Belaidžiu būdu vaizdą iš planšetės „iPad“ galima transliuoti per įrenginį „Apple TV“. Daugiau apie tai skaitykite čia.

Pamokos pabaigoje pagrindinį ekraną galima perjungti į pamokos vertinimo ekraną ir pasirinkti skirtingus vertinimo būdus. Mokiniai, išeidami iš pamokos, mokytojo planšetės, kompiuterio ar interaktyvios lentos ekrane pasirenka atitinkamą vertinimą. Rezultatus galima rodyti iš karto arba vėliau.

Šį internetinį puslapį sukūrė mokytojas Laurens Koppers iš Olandijos, kuris ieškojo patogių įrankių klasės valdymui. Neradęs nieko panašaus, sukūrė pats. Dabar šiuo įrankiu naudojasi tūkstančiai jo kolegų iš viso pasaulio.