Programėlės, kurios išmokys jus ko nors naujo kiekvieną dieną

2015-06-29

Vasara – pats geriausias metas mokytis savo malonumui, tad norime parekomenduoti keletą programėlių, kurios padės jums kasdien atrasti ką nors naujo bei pagilinti jau turimas žinias arba primins, kad „diena praėjo veltui, jei nieko naujo neišmokai ar nepatyrei…“

  1. Kasdien mokykitės kalbų su Duolingo, Memrise arba LingQ (yra ir lietuvių kalba) užsiprenumeravę kasdieninius priminimus. Paprastesnis variantas – dienos žodžio programėlės įvairiomis kalbomis, pavyzdžiui: The Word of the Day (anglų), Word Power (anglų), French Word of the Day (prancūzų k. mokantiems anglų), German Word of the Day (vokiečių k. mokantiems anglų) ar paieškokite sau tinkamiausios.
  2. History Today supažindins jus su svarbiausiais tos dienos istoriniais įvykiais.
  3. Daily Art Free kasdien pristatyts jums naujus ir įdomius faktus apie meną bei menininkus iš viso pasaulio, o PaintMyDay nuspalvins jūsų dieną nuostabiausių meno kūrinių spalvomis.
  4. Programėlė Random Fact of the Day kasdien pateiks jums naujų bei įdomių faktų apie įvairius dalykus. Paaugliams rekomenduojame programėlę BrainPOP Featured Movie, kurioje kiekvieną dieną rasite po animuotą filmuką įvairiausiomis temomis.
  5. Pogramėlėje Astronomy Picture of the Day kiekvieną dieną rasite NASA astronautų atrinktas nuotraukas su aprašymais.
  6. Prenumeruokite dienos citatas su programėle Daily Quote of the Day ar kt.
  7. Lavinkite atmintį bei loginį mąstymą su programėlėmis Peak, ElevateFIt Brains Trainer, Lumosity ar kitomis.
  8. Gaminkite naujus desertus kiekvieną dieną su programėle Desserts: MyRecipes Daily Indulgence arba kitus patiekalus su The daily recipe (0,99 €).
  9. Kiekvieną dieną atraskite vis naują dainą ir susipažinkite su informacija apie ją –  Song of the Day – Daily Music Discovery (0,99 €).
  10. Kasdien ieškokite įdomių mokymosi kursų, paskaitų ar kt. medžiagos su iTunes U.