„Quizalize“ – užduočių diferencijavimui ir žinių (pasi)tikrinimui

2018-12-20

Žinių (pasi)tikrinimui skirtas internetinis įrankis „Quizalize“ nėra naujas, tačiau šiais metais jis pasipildė puikia galimybe diferencijuoti tolesnes užduotis pagal mokinių žinių (pasi)tikrinimo rezultatus. Be to, jis leidžia kurti įvairių tipų klausimus (ne vien pasirinkimo) ir importuoti turimą medžiagą iš „Quizlet“ mokinių žinių tikrinimui klasėje arba namie. Todėl kviečiame jį išbandyti!

Pirmiausia, be abejo, jums reikės susikurti paskyrą svetainėje quizalize.com, o mokiniai jungsis svetainėje zzi.sh su specialiu kodu, kai sukursite jiems pirmąją užduotį (kaip mokiniai pavyzdį galite išbandyti svetainėje zzi.sh prisijungę su kodu kku3884).

Pirmiausia turėsite susikurti klases, o po to skirti mokiniams užduotis: kurti naujas arba pasirinkti iš savo anksčiau sukurtų ar net kitų mokytojų. Skirdami užduotį, galėsite diferencijuoti tolesnes užduotis mokiniams. Sekite nurodymus:

Paprasčiausia susikurti klausimus su pasirenkamu atsakymu, tačiau žinodami tam tikras gudrybes, galėsite kurti ir įvairių tipų klausimų. Daugiau informacijos rasite pagalbos puslapyje, o mes dalinamės savo patarimais:

Besinaudojantys įrankiu „Quizlet“ ir jau turintys daug mokymo(si) medžiagos ten, gali lengvai importuoti savo jau sukurtus rinkinius iš „Quizlet“ ir sukurti naujas užduotis „Quizalize“.

Daugiau apie šį įrankį žiūrėkite čia: