Safaris klasėje su programėle „Animal 4D+”

2017-04-24

Papildytos realybės programėlių mokymuisi ir įvairios mokymosi medžiagos vis daugiau, o jų pritaikymo galimybes apriboti gali tik fantazijos trūkumas.

Su programėle „Animal 4D+“ galite susikurti zoologijos sodą savo klasėje, organizuoti virtualų safarį ar lavinti vaidybos bei kalbinius įgūdžius. Geriausiai, žinoma, ši priemonė tinka anglų kalbos pamokoms, nes gyvūnų pavadinimai pristato visas abėcėlės raides, galima klausytis įgarsinto gyvūnų pavadinimų tarimo, yra žodžių rašybos užduotis (FeaturesQuiz) ir pateikiamas išsamus gyvūno aprašymas anglų kalba. Tačiau programėle puikiai pasinaudoti galima ir per pasaulio pažinimo ar gamtos pamokas.

Programėlę nemokamai galite parsisiųsti iš AppStore ar GooglePlay, o šešias kortas su gyvūnų paveikslėliais nemokamai atsispausdinti iš šio puslapio. Jei įsigysite kortas (mes pirkome iš www.amazon.co.uk, nes siuntimas pigesnis gaunasi), turėsite visą abėcėlę – 26 kortas. Svarbu: viena kortų kalade galima naudotis su trimis mobiliaisiais įrenginiais, tačiau paprašius programėlės autoriaus, kurio kontaktus rasite šiame puslapyje, mokykloms jis praplečia licenciją iki penkių įrenginių).

Daugiau programėlių su papildyta realybe rasite čia.

Programėlės pristatymas kanale „YouTube“: