„SaulyTučiai“ – interaktyvios edukacinės pasakos lietuvių kalba

SaulyTuciai

2016-06-08

Mums visada be galo smagu dalintis kokybišku lietuvišku turiniu ypač skirtu mūsų mažiesiems!

SaulyTučiai“ – tai pasakos-žaidimai, skirti 2–5 metų vaikams, sukurti kartu su Lietuvos edukologijos universiteto mokslininkais.
Dėl gerai apgalvotos pedagogikos, šios interaktyvios pasakos sudaro galimybę vaikams ugdytis jų amžių atitinkančius pažinimo, kalbos ir komunikavimo, socialinius bei meninius gebėjimus. Profesionalus dizainas ir puiki, kruopščiai parinkta vaikui priimtina estetika bei gerai suvokiama stilistika suteikia galimybes pajausti grožį. Animuoti 3D personažai virtualiai reaguoja į vaiko veiksmus – mimika, kūno kalba ir veiksmais bei replikomis komunikuoja su mažyliu ir kuria betarpiško bendravimo atmosferą.
Per kuriamą pasitikėjimo ryšį tarp pasakėlės parsonažų ir vaiko atsiranda palanki terpė vaikui natūraliai ugdytis daugelį gebėjimų. Taip pat, vaikas gali žaisti be pašalinės pagalbos, kadangi animuoti ir įgarsinti žaidimo personažai paaiškina žaidimo taisykles. Taigi, „SaulyTučiai“ mažiesiems ne tik pramoga, bet ir kokybiškas ugdymas, derinantis profesionalią pedagogiką su naujausiomis technologijomis.
Šiuo metu parengtos dvi pasakaitės:

Saulytučiai: Slėpynės (2,99 €; nemokamą versiją pabandymui galite parsisiųsti iš čia)

Maži vaikai labai mėgsta žaisti slėpynes! Lietuviškai kalbanti slėpynių pasaka paskatins Jūsų mažuosius savarankiškai tyrinėti, stebėti savo veiksmų pasekmes, keisti aplinką ir džiaugtis atradimais. Interaktyviosios, emocingai į vaiko veiksmus reaguojančios varlytės ir pažinimą skatinanti aplinka suteiks vaikams galimybę patiems dalyvauti kuriant siužetą ir neskubant tyrinėti tai, kas juos asmeniškai domina. Pasakoje gausu natūralios gamtos aplinkoje sutinkamų objektų ir reiškinių, todėl mažyliai skatinami pratęsti savo tyrinėjimus ir realioje aplinkoje.

Saulytučiai: Skėčiai (2,99 €)

Pasakoje „Skėčiai“ vaikai kartu su pasakos herojais patirs, ką smagaus galima nuveikti lyjant lietui. Aktyviai dalyvaudami Varliuko, Sraigės ir Vėžliuko nuotykiuose, įsiklausydami į personažų dialogus, mažyliai susipažins su vietą erdvėje apibrėžiančiomis
sąvokomis ir, smagiai žaisdami, galės pasikartoti, įtvirtinti tai, ką išgirdo. Ši pasakėlė ir joje esantys žaidimai dar labiau praturtins Jūsų vaiko žodyną, padės geriau suvokti priežasties ir pasekmės ryšius bei skatins užsiimti kūrybiškomis veiklomis.

Daugiau informacijos apie programėles ir nuorodas kitoms operacinėms sistemoms rasite čia.