Šauni iniciatyva Jovaro progimnazijoje

2012-11-22

Norime pasidžiaugti puikia mokytojų iniciatyva Šiaulių Jovaro progimnazijoje! Lapkričio 14 dieną čia vyko fizinių mokslų ir technologijų diena, kurios metu mokiniams buvo suteiktos galimybės susipažinti su įvairiais fiziniais mokslais bei technologijomis, dalyvaujant netradiciniuose užsiėmimuose: „Robotika“, „Nuo abako iki planšetinių kompiuterių“, „Stambiųjų žinduolių reikšmė ekosistemoms“ ir „Įdomioji matematika“, „Žiedadulkių dienoraštis“.

Mokytojas Simas Žemaitis vedė pamoką „Nuo Abako iki planšetinių kompiuterių“. Pamokoje moksleiviai buvo supažindinti su kompiuterių istorija ir turėjo galimybę išmėginti planšetinius kompiuterius „iPad“. Mokiniai buvo mokomi naudotis elektroninėmis knygomis, tyrinėjo dangaus kūnus naudodamiesi erdvės emuliatoriais. Išmoko naudoti kampų matavimo priemones, fotografuojant pasižymėti pamokos turinį. Naudodami QR kodus moksleiviai atlikinėjo jiems pateiktas užduotis. Pamoką mokiniai baigė papildytos realybės aplinkoje nagrinėdami NASA marsaeigį ir kitus dirbtinius palydovus.

Mus į šį renginį pakvietė jo iniciatorė informacinių technologijų mokytoja Inga Žemaitienė, kuri pati domisi planšetinių kompiuterių galimybėmis ir yra vedusi užsiėmimus su „iPad“. Dėkojame jai už iniciatyvą bei entuziazmą!

Daugiau apie šį puikų renginį ir kitas pamokas skaitykite čia.