Skaitykite el. knygas su „Vyturiu“ ir „Omnitel“

2015-07-24

Šią vasarą su „moderniomis įsielektrinusiomis plunksnomis“ atgimusi leidykla „Vyturys“ kviečia jaunimą ir suaugusius skaityti geriausius laiko bei skaitytojų patikrintus kūrinius el. formatu. Atsinaujinusioje leidyklos svetainėje www.vyturys.lt rasite daugiau nei 100 el. knygų vaikams ir jaunimui, kruopščiai atrinktų pagal amžių, temas ir vertybes.

Knygas neribotai skaityti gali visi už daugiausiai 5 eurus per mėnesį, tačiau „Omnitel“ klientai visą vasarą tai gali daryti nemokamai – tereikia registruojantis nurodyti unikalų dovanos kodą, kurį „Omnitel“, „Omnitel Extra“ ir „EŽIO“ abonentai el. paštu ar trumposiomis žinutėmis gavo birželio mėnesį. Jeigu kodo negavote, kreipkitės į „Omnitel“ ir kodas jums bus atsiųstas (kadangi taip nutiko ir mums, mes užsiregistravome konsultacijai internetu, paprašėme kodo ir jis mums buvo iš karto atsiųstas). Beje, atkreipkite dėmesį: planšetėje „iPad“ atversti knygos negalėjome, kol neišjungėme „Safari“ naršyklėje privataus naršymo režimo. Kaip tai padaryti ir kaip užsiregistruoti bei įvesti „Omnitel“ kodą, matysite šioje galerijoje:

Mums labai patiko tai, kad galima sekti skaitymo procesą, matyti įveiktus puslapius, stebėti skaitymo vidurkį ar net skaičiuoti išsaugotus medžius! Be to, galima žymėtis patikusias knygas, kurtis knygų lentynas ir pan.

Pritariame „Vyturiui“: „Niekur kitur internete nerasi šitokio kiekio įdomių (!) legalių (!!) ir lietuviškų (!!!) skaitinių.“ Padėkime šiai puikiai leidyklai žengti pirmuosius žingsnius ir palaikykime, kad išsipildytų jų siekiai: „Žiū, po kelerių metų tapsime didžiausia lietuviška internetine biblioteka!“