„Socrative“ žinių tikrinimui

2019-02-28

Socrative“ – vienas seniausių ir paprasčiausių įrankių žinių tikrinimui.

Kad galėtumėte organizuoti apklausą, jums reikia tik prisiregistruoti svetainėje „Socrative“ per naršyklę ar programėlę mokytojui „Socrative Teacher“, o mokiniams jungtis per naršyklę arba parsisiųsti programėlę „Socrative Students“ į savo mobiliuosius įrenginius.

Mokytojui prisijungus prie sistemos, jam automatiškai sukuriamas kambarys, o mokiniams tereikia įvesti to kambario numerį. Testų rezultatai pateikiami iš karto, testo eigoje, tad mokytojas gali stebėti procesą ir suteikti reikiamą pagalbą. Rezultatų ataskaitą galima parsisiųsti ir vėliau el. paštu ar peržiūrėti svetainėje.

Kuriant testus galima rinktis trijų tipų klausimus: pasirenkamo atsakymo (ang., multiple choice), tiesa / netiesa (ang., true / false) ar trumpo atsakymo (ang., short answer). Jei pasirinksite trumpo atsakymo klausimą, atsakymo langelį galima palikti tuščią – tuomet mokytojas pats turės įvertinti atsakymus, o jeigu įrašysite galimus atsakymų variantus spustelėję langelį „add“ (po užrašu „Correct Answers (Optional)“), tuomet atsakymai bus vertinami automatiškai. Atkreipkite dėmesį, kad tokiu atveju net mažiausia lietuviškos raidės rašybos klaida bus užskaitoma, kaip klaidingas atsakymas, todėl turėtumėte numatyti visus galimus teisingus atsakymų variantus.

Žiūrėkite vaizdo pamoką: